Úvod > Fórum > Internet > Tipy na dobré weby a kritika webu > Prosím o připomínky k webu

Prosím o připomínky k webu

09.07.2015 15:00
příspěvků:2

Dobrý den, prosím o shlédnutí a případné připomínky k obsahové stránce http://mezinamidevcaty.esy.es/ Nemá to být nic vysoce ambiciózního, prostě web na pobavení

09.07.2015 15:34
ověřen
příspěvků:1 873

To co tam je vidět, to vidí přece všichni, ty ne ?

Tak si to prohlédni znovu, text máš mimo ty bubliny/okénka.

A pak i ty samotné textové chyby, habaděj. :-)

Tohle v první řadě..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
09.07.2015 16:01
příspěvků:2

A v kterém prohlížeči je text mimo okénka? Já mám Chrome a nevidím tam, že by bylo něco mimo. Dík za info.

09.07.2015 16:18
ověřen
příspěvků:1 873

Aha, proto..

Já jsem to otevřel v prohlížeči androida viz jeden př.:

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
09.07.2015 16:35
ověřen
příspěvků:1 873

Tak jsem to otevřel ještě v betaFF a tam to jde, jen u některých ten text je až dole na samé lince, bez žádné mezery.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
09.07.2015 16:47
ověřen
příspěvků:4 972

Android to nebere, to by musel web být responsivní, aby byl vidět stejně na všech zařízeních - PC, tablety, mobily.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.07.2015 16:53
ověřen
příspěvků:1 873

Ale, jak jsem napsal výše v android - FF/beta to zobrazuje jakž takž.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
09.07.2015 16:58
ověřen
příspěvků:4 972

Jakž takž, ale není dobře :-) Třeba tento web je právě na moji žádost responzivní, jinak mi to na mobilu nešlo. Případně by musel pro Android být použit Tapatalk, ale to admin odmítl, protože tam nejdou reklamy.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace